Recrea

Nieuws

GYMFED - Recreatoernooi Toestelturnen individueel Lauwe 18-11-2017

De eerste officiële provinciale voorronde van de Recre@ groep ToestelTurnen Meisjes IEPER was alvast een succes!
Op de wedstrijd was de vooruitgang van de gymnasten sedert de 1ste (oefen)wedstrijd van 5 november 2017 heel merkbaar. 

• Meisjes 9 – 10 jaar
o GOUD voor Jutte Deheegher, Judith Tack, Maura Claerhout, Michelle Vanisacker en Robijn Rys.
o ZILVER voor Juliette Gevers
o BRONS voor Yana Verdru.

Uit de all-around resultaten blijkt volgende ranking op een totaal van 39 gymnasten:
- 2de Jutte Deheegher
- 4de Judith Tack
- 5de Maura Claerhout
- 6de Michelle Vanisacker
- 15de Robijn Rys
- 25ste Juliette Gevers
- 35ste Yana Verdru

• Meisjes 11-12 jaar 
o GOUD voor Fien Verplanken, Louise Founi, Marwa Waadullah en  Annette Devoldere
o ZILVER voor Gaëlle Heyman

Uit de all-around resultaten blijkt volgende ranking op een totaal van 45 gymnasten:
- 1ste Fien Verplanken
- 2de Louise Fourni
- 3de Annette Devoldere
- 6de Marwa Waadullah
- 11de Gaëlle Heyman

UNIKUM : vol Iepers podium !!!

Vanaf de leeftijd 13 – 14 jaar geldt een ranking.
• Meisjes 13 – 14 jaar:
- 1ste plaats voor Nanne Deheegher
- 13de plaats Marit Gore
- 15 Sara Phillips
- 17de Elise Louchaert

• Meisjes 15 - 16 jaar:
- 2de plaats voor Jana Phillips
- 5de Sarah-Lynn Lemahieu

• Meisjes 17+ jaar:
- 5de plaats Lisa Derycke
- 9de plaats Hebe Vandevyvere

Proficiat aan alle gymnasten voor deze mooie wedstrijd! 

Ook oprechte dank aan de Recre@-juryleden Lisa Derycke, Britt Claus, Silke Decap en Lies Bouckaert en trainsters Bieke Breyne en Kathy Laheye.
Meer lezen...

KIT Recrea Meisjes op Zuidwestcup in Lauwe

Zondag 5 november 2017.
De Recre@ groep TTM IEPER turnde op zondag 5 november 2017 een mooie eerste seizoenswedstrijd tijdens de Zuidwestcup D-niveau te Lauwe op zondag 5 november 2017.

Voor een aantal meisjes was het de eerste stap op wedstrijdniveau.
Bij de meisjes 9 – 10 jaar mocht Jutte Deheegher de 1ste podiumplaats innemen en Claerhout Maura de 12de.
Nieuwkomers Michelle Vanisacker turnde een heel mooie wedstrijd en eindige bewonderenswaardig op de 7de plaats. Judith Tack werd 16de, Robijn Rys 19de en Yana Verdru 23ste.

Bij de meisjes 11-12 jaar mocht Fien Verplanken de 2de plaats van het podium innemen.
Louise Founi greep net naast het podium en werd 4de. 
Marwa Waadullah werd 6de, Annette Devoldere 10de en Gaëlle Heyman 13de.

Bij de meisjes 13 – 14 jaar greep ook Nanne Deheegher net naast het podium. Nanne werd 4de, Kim Barbry 8ste, Marit Gore 9de en Elise Louchaert 11de.

De 1ste  podiumplaats van de meisjes 15-16 jaar werd ingenomen door Sarah-Lynn Lemahieu.
 

And last but not least, opnieuw KIT IEPER op het podium bij de meisjes +17 jaar.
Caro De Gryse werd 1ste, Lisa Derycke 3de , Melanie Demuynck 4de en Hebe Vandevyvere 5de.

Proficiat aan alle turnsters voor deze mooie wedstrijd!
Ook oprechte dank aan de Recre@-juryleden Lisa Derycke, Britt Claus en Jody Dewancker en trainsters Bieke Breyne en Kathy Laheye.
meer lezen...

Inschrijven voor seizoen 2017-2018

Inschrijven voor recreatieve groepen voor het turnseizoen 2017-2018 kan vanaf 1 augustus 2017 online! Volg hiervoor deze link.

Geselecteerde gymnasten voor Toestelturnen Jongens, Toestelturnen Meisjes, Tumbling, Demo en Recre@ meisjes en jongens kunnen inschrijven via de trainer van de competitiegroep.
Meer lezen...

Geen trainingen op zaterdag 10 juni !!

Ten gevolge van de basketbalinterland van de nationale basketbaldames tegen Nederland is sporthal 1 volledig gesloten. Hierdoor kunnen de trainingen die doorgaan in de turn- en polyvalente zaal niet doorgaan.
De tumblingtrainingen in sporthal 2 kunnen wel plaatsvinden.

Dit betekent dat we als bestuur jullie allemaal succesvolle examens toewensen en een prettige vakantie. We zien jullie graag terug in september.

Sportieve groeten,

Het KIT-bestuur 
meer lezen...

Finale Recrea Toestelturnen Meisjes en Jongens 2017

Op Pinkstermaandag vond de finale plaats van het Recrea Toestelturnen Meisjes en Jongens in Kortrijk.

KIT IEPER mocht niet minder dag 20 finalisten afvaardigen.

Hieronder de resultaten:
TTJ 
- 8 jaar: Arno Peel 3de plaats
- 10 jaar: Maxime Delahaye 1ste plaats én Provinciaal Kampioen Recrea TTJ
TTM
- 9 jaar: Jutte Deheegher 7de plaats
- 10 jaar: Annette Devoldere 6de plaats, Gaëlle Heyman 11de en Louise Verplanken 19de.
- 11 jaar: Louise Fourni 16de plaats, Marwa Wadullah 22ste.
- 12 jaar: Kim Barbry 13de plaats, Tessa Phillips 14de en Marit Gore 23ste.
- 13 – 14 jaar: Sarah-Lynn Lemahieu 10de, Nanne Deheegher 13de, Neli Sarafian 14de en Sara Phillips 24ste.
- 15 – 16 jaar: Lisa Derycke 8ste, Jana Phillips 11de, Hebe Vandevyvere 14de en Britt Claus 15de.
- 17+: Melanie Demuync 10de.

Aan de jongens én alle meisjes een verdiende proficiat! 
Aan de trainers Bieke Breyne en Silke Decap: van harte bedankt voor de goede zorgen én de opvolging.
And last maar not least: een dikke merci aan de juryleden van KIT IEPER, Morgane Degryse en Anouck Six.

meer lezen...