Recrea Toestelturnen Meisjes

Trainers

Kathy Laheye
Bieke Breyne
Silke Decap
Lies Bouckaert
Jody Dewancker

Nieuws

21 podiumplaatsen voor Recrea KIT op Westhoektornooi

Recrea KIT toestelturnen meisjes heeft opnieuw een prachtig wedstrijdweekend achter de rug.  

Bij de meisjes 9 jaar werd Yana Verdru 1ste aan damesbrug, 6de aan grond en 7de aan balk.
Michelle Vanisacker werd 2de aan damesbrug, 2de aan grond en 1ste aan balk.
Juliette Gevers werd 21ste aan de damesbrug, 8ste aan grond en 6de aan balk.  

Bij de meisjes 10 jaar werd Jutte Deheegher 2de aan damesbrug, 3de aan grond en 12de aan balk.
Maura Claerhout werd 12de aan damesbrug, 10de aan grond en 24ste aan balk.
Robijn Rys werd 20ste aan de damesbrug, 12de aan grond en 17de aan balk.  

Bij de meisjes 11 jaar werd Annette Devoldere 2de aan damesbrug, 1ste aan grond en 8ste  aan balk.
Gaël Heyman werd 4de aan de damesbrug, 12de aan grond en 9de aan balk.  

Bij de meisjes 12 jaar werd Fien Verplanken 2de aan damesbrug, 5de aan grond en 15de aan balk.
Louise Fourni werd 3de aan damesbrug, 3de  aan grond en 7de aan balk.
Marwa Waadullah werd 8ste aan de damesbrug, 2de aan grond en 10de aan balk.  

Bij de meisjes 13-14 jaar werd Nanne Deheegher 5de aan damesbrug, 2de aan grond en 1ste aan balk.
Kim Barbry werd 8ste aan damesbrug, 1ste aan grond en 2de aan balk.
Sara Phillips werd 9de aan de damesbrug, 12de aan grond en 17de aan balk.
Tessa Phillips werd 12de aan damesbrug, 6de aan grond en 15de aan balk.
Elise Louchaert werd 13de aan damesbrug, 10de aan grond en 13de aan balk  

Bij de meisjes 15 - 16 jaar werd Phillips Yana 3de aan damesbrug, 1ste aan grond en 6de aan balk.
Neli Safarian werd 4de aan damesbrug, 3de  aan grond en 9de aan balk.
Lemahieu Sarah-Lynn werd 5de aan de damesbrug, 2de aan grond en 7ste aan balk.
Camille Blondeel werd 8ste aan damesbrug, 9de aan grond en 2de aan balk.  

Bij de meisjes 17+ jaar werd Lisa Derycke 3de  aan damesbrug, 1ste aan grond en 5de aan balk.
Hebe Vandevyvere werd 4de aan damesbrug, 6de aan grond en 4de aan balk.
Melanie Demuynck werd 5de aan damesbrug, 4de aan grond en 6de aan balk.    

PROFICIAT aan alle gymnasten!
meer lezen....

GYMFED - Recreatoernooi Toestelturnen individueel Lauwe 18-11-2017

De eerste officiële provinciale voorronde van de Recre@ groep ToestelTurnen Meisjes IEPER was alvast een succes!
Op de wedstrijd was de vooruitgang van de gymnasten sedert de 1ste (oefen)wedstrijd van 5 november 2017 heel merkbaar. 

• Meisjes 9 – 10 jaar
o GOUD voor Jutte Deheegher, Judith Tack, Maura Claerhout, Michelle Vanisacker en Robijn Rys.
o ZILVER voor Juliette Gevers
o BRONS voor Yana Verdru.

Uit de all-around resultaten blijkt volgende ranking op een totaal van 39 gymnasten:
- 2de Jutte Deheegher
- 4de Judith Tack
- 5de Maura Claerhout
- 6de Michelle Vanisacker
- 15de Robijn Rys
- 25ste Juliette Gevers
- 35ste Yana Verdru

• Meisjes 11-12 jaar 
o GOUD voor Fien Verplanken, Louise Founi, Marwa Waadullah en  Annette Devoldere
o ZILVER voor Gaëlle Heyman

Uit de all-around resultaten blijkt volgende ranking op een totaal van 45 gymnasten:
- 1ste Fien Verplanken
- 2de Louise Fourni
- 3de Annette Devoldere
- 6de Marwa Waadullah
- 11de Gaëlle Heyman

UNIKUM : vol Iepers podium !!!

Vanaf de leeftijd 13 – 14 jaar geldt een ranking.
• Meisjes 13 – 14 jaar:
- 1ste plaats voor Nanne Deheegher
- 13de plaats Marit Gore
- 15 Sara Phillips
- 17de Elise Louchaert

• Meisjes 15 - 16 jaar:
- 2de plaats voor Jana Phillips
- 5de Sarah-Lynn Lemahieu

• Meisjes 17+ jaar:
- 5de plaats Lisa Derycke
- 9de plaats Hebe Vandevyvere

Proficiat aan alle gymnasten voor deze mooie wedstrijd! 

Ook oprechte dank aan de Recre@-juryleden Lisa Derycke, Britt Claus, Silke Decap en Lies Bouckaert en trainsters Bieke Breyne en Kathy Laheye.
Meer lezen...

KIT Recrea Meisjes op Zuidwestcup in Lauwe

Zondag 5 november 2017.
De Recre@ groep TTM IEPER turnde op zondag 5 november 2017 een mooie eerste seizoenswedstrijd tijdens de Zuidwestcup D-niveau te Lauwe op zondag 5 november 2017.

Voor een aantal meisjes was het de eerste stap op wedstrijdniveau.
Bij de meisjes 9 – 10 jaar mocht Jutte Deheegher de 1ste podiumplaats innemen en Claerhout Maura de 12de.
Nieuwkomers Michelle Vanisacker turnde een heel mooie wedstrijd en eindige bewonderenswaardig op de 7de plaats. Judith Tack werd 16de, Robijn Rys 19de en Yana Verdru 23ste.

Bij de meisjes 11-12 jaar mocht Fien Verplanken de 2de plaats van het podium innemen.
Louise Founi greep net naast het podium en werd 4de. 
Marwa Waadullah werd 6de, Annette Devoldere 10de en Gaëlle Heyman 13de.

Bij de meisjes 13 – 14 jaar greep ook Nanne Deheegher net naast het podium. Nanne werd 4de, Kim Barbry 8ste, Marit Gore 9de en Elise Louchaert 11de.

De 1ste  podiumplaats van de meisjes 15-16 jaar werd ingenomen door Sarah-Lynn Lemahieu.
 

And last but not least, opnieuw KIT IEPER op het podium bij de meisjes +17 jaar.
Caro De Gryse werd 1ste, Lisa Derycke 3de , Melanie Demuynck 4de en Hebe Vandevyvere 5de.

Proficiat aan alle turnsters voor deze mooie wedstrijd!
Ook oprechte dank aan de Recre@-juryleden Lisa Derycke, Britt Claus en Jody Dewancker en trainsters Bieke Breyne en Kathy Laheye.
meer lezen...

Inschrijven voor seizoen 2017-2018

Inschrijven voor recreatieve groepen voor het turnseizoen 2017-2018 kan vanaf 1 augustus 2017 online! Volg hiervoor deze link.

Geselecteerde gymnasten voor Toestelturnen Jongens, Toestelturnen Meisjes, Tumbling, Demo en Recre@ meisjes en jongens kunnen inschrijven via de trainer van de competitiegroep.
Meer lezen...

Geen trainingen op zaterdag 10 juni !!

Ten gevolge van de basketbalinterland van de nationale basketbaldames tegen Nederland is sporthal 1 volledig gesloten. Hierdoor kunnen de trainingen die doorgaan in de turn- en polyvalente zaal niet doorgaan.
De tumblingtrainingen in sporthal 2 kunnen wel plaatsvinden.

Dit betekent dat we als bestuur jullie allemaal succesvolle examens toewensen en een prettige vakantie. We zien jullie graag terug in september.

Sportieve groeten,

Het KIT-bestuur 
meer lezen...