Koninklijke Ieperse Turnkring

Nieuws

17 podiumplaatsen voor de meisjes Recrea KIT

De meisjes Recrea toestelturnen KIT IEPER behaalden 17 podiumplaatsen op het Paastornooi te Vlamertinge op Paasmaandag 22 april 2019.

Meisjes 8 jaar:
Orla Jane Rys werd derde aan de damesbrug, tweede aan balk en mocht uiteindelijk het eerste trapje op voor haar grondoefening.

Meisjes 9 jaar: 
Noore Becquaert werd 11de aan grond, 7de aan balk en 2de aan de damesbrug.
Fran Vandeputte werd 14de aan grond, 17de aan balk en 8ste aan de damesbrug.

Meisjes 10 jaar: 
Yana Verdru turnde een prachtige oefening aan de damesbrug en werd 2de met een nipt verschil van 0,10 punten met de 1ste plaats. 
Yana werd 4de aan balk en door tegenslag bij de grondoefening behaalde ze hier de 8ste plaats.

Meisjes 11 jaar: 
Damesbrug: Jutte Deheegher 3de plaats, Tille Verhaeghe 9de, Judith Tack 15de en Robijn Rys 18de.
Aan balk werd Jutte 2de, Tille 6de, Robijn 7de en Judith 8ste.
Aan de grond tenslotte werd Judtih 6de en dan volgt er een ex aequo van drie Ieperse gymnasten  op de 8ste plaats: Jutte, Robijn en Tille.

Meisjes 12 jaar: 
Annette Devoldere werd 3de aan de damesbrug, 9de aan de balk en 3de aan de grond.
Gaëlle Heyman werd 2de aan de balk, 5de aan de damesbrug en 9de aan de grond.

Meisjes 13 jaar: 
Louise Fourni werd 6de aan damesbrug, 1ste aan balk en 1ste aan de grond.

Meisjes 15-16jaar:
Sarah-Lynn Lemahieu werd 10de aan damesbrug, 5de aan balk en 3de aan de grond
Nanne Deheegher werd 4de aan de damesbrug, 1ste aan balk en 1ste aan de grond.
Marie Thorrez werd 8ste aan damesbrug, 7de aan balk en 9de aan de grond

En tenslotte de meisjes 17+ .
Jana Phillips werd 4de aan de damesbrug, 3de aan balk en 3de aan de grond.
meer lezen...

Lucien Mus Cup 2019

Op zaterdag en zondag 13-14 april gaat in de Ieperse sporthal de 7de editie van de Lucien Mus Cup door, een internationale jeugdwedstrijd turnen.

De dagindeling ziet er als volgt uit:

Zaterdag: Toestelturnen
De voormiddag wedstrijd (meisjes) start om 10.00u met deelname van 

Mitry Mory en Hirson uit Frankrijk,
Rushmoor en Auchterarder uit Groot-Brittannië,
Lauwe, Thorho, Moorslede, en KIT zelf voor België.

De prijsuitreiking is voorzien rond 13.10u

De namiddag wedstrijd (meisjes en jongens) staat gepland om 15.40u met deelname van

Auchterarder en HSG Swallows uit Groot-Brittannië,
Lauwe, Gymka, Moorslede, Wevelgem en KIT zelf voor België.

De prijsuitreiking is voorzien rond 18.20u.

Zondag: Tumbling

Deelnemers van volgende clubs: Go4Gym, OTV Nazareth, GYMPIE Moorslede en KIT.

Wedstrijd 1 om 8.25u: 
Meisjes geboortejaar 2010-2009-2008-2007 & jongens -12 jaar
Wedstrijd 2 om 9.10u: Meisjes geboortejaar 2006 & 2005
Wedstrijd 3 om 10.00u: Meisjes geboortejaar 2004 & 2003 & 2002
Wedstrijd 4 om 10.55u: Meisjes geboortejaar 2001 en ouder - jongens geboortejaar 2006 en ouder
Finale om 11:40u:  5 best scorende teams kiezen 1 tumbler die 1 reeks mag springen
meer lezen...

TTm Recre@ presteert uitstekend in Varsenare

De laatste voorronde voor de finale Recrea toestelturnen meisjes vond plaats in Varsenare op zaterdag 16 en zondag 17 maart 2019.
Voor de leeftijd 7 tot en met 12 jaar turnen de meisjes opgelegd werk en geldt een ranking van goud, zilver of brons.
Vanaf 13 jaar turnen de meisjes vrij werk en geldt een puntenranking.

Meisjes 7 – 8  jaar: 
Rys Orla turnde een prachtige wedstrijd en werd beloond met een gouden medaille. Aan deze categorie namen 74 meisjes deel.

Meisjes 9 - 10 jaar
139 gymnasten aan het werk voor deze categorie!
Drie gouden medailles voor KIT meisjes Michelle Vanisacker , Yana Verdru en Noore Becquaert.
Fran Vandeputte behaalde zilver.

Meisjes 11 - 12 jaar
Drie gouden medailles voor KIT meisjes Jutte Deheegher, Gaëlle Heyman en Robijn Rys.
Cappan India behaalde brons.
Aan deze wedstrijd namen 157 gymnasten deel.
Tille Verhaeghe en Annette Devoldere waren verontschuldigd voor de wedstrijd en  Judith Tack en Maura Claerhout waren beiden gekwetst.

Meisjes 13 – 14 jaar
Louise Fourni werd 3de en Fien Verplanken 4de op een totaal van 98 gymnasten.

Meisjes 15-16 jaar
Nanne Deheegher werd 3de, Marie Thorrez 12de en Sarah-Lynn Lemaieu 13de op een totaal van 34 gymnasten.

Meisjes 17+
Lisa Derycke werd 7de en Jana Phillips 10de op een totaal van 30 gymnasten.

Aan alle gymnasten een grote proficiat!
De meisjes zijn klaar voor de finale op zaterdag 25 mei 2019 te Lauwe.
meer lezen...